Časté dotazy

Umožníme vám na chvíli uniknout a žít své sny...

Chcete odjet na víkend a všude už je plno? Přejete si hotel s bazénem a nevíte, jak ho najít? Vybíráte romantický dárek? Potřebujete si odpočinout od každodenního shonu a nemáte čas hledat vhodný pobyt? Nedokážete se zorientovat v tom nepřeberném množství odkazů, které na vás vyskočí po zadání výrazu "wellness pobyt v Beskydech"?


Ať máte jakékoli přání, pomůžeme vám ho splnit.


U nás můžete vybírat zážitkové pobyty v hotelích a penzionech po celé České republice přehledně rozdělené do kategorií s možností rozšířeného vyhledávání dle různých parametrů. Můžete... ale nemusíte :-) Stačí, když nám sdělíte vaše představy ideální dovolené, o všechno ostatní se postaráme za vás. Vybereme pro vás nejvhodnější hotely či penziony, které jsou ve vámi vybraném termínu k dispozici, zjistíme informace, které vás zajímají, zařídíme požadované změny v balíčku, jako třeba vyšší standard pokoje, dětskou postýlku nebo snídani do postele, zajistíme doplňkové služby nebo další zážitky. Víme, že si zasloužíte dovolenou, která naplní vaše tajné sny.


I dovolená v Česku může být výjimečná.


Neustále rozšiřujeme nabídku hotelů, penzionů a lázní v České republice, aby bylo z čeho vybírat a mohli jsme uspokojit všechna vaše rozmarná přání. Naším cílem je pomoci vám s výběrem vaší dovolené tak, aby vás hledání pobytu nezatěžovalo, pobyt jste si naplno užili a domů jste si přivezli nezapomenutelné vzpomínky.


Čím jsme jiní než ostatní? Nechceme provozovat bezduchý rezervační systém. Postupně osobně poznáváme ubytovací zařízení, která nabízíme, protože víme, že osobní zkušenost je nenahraditelná. Také víme, že váš čas je drahý, a tak vám ho ušetříme tím, že pro vás na základě vašeho zadání vyhledáme nejvhodnější hotel a nejpříhodnější pobyt. Sdělte nám vaše přání a představy a my pro vás najdeme zážitkový pobyt ušitý na míru.


Kdo jsme?

V oblasti cestovního ruchu podnikáme od roku 2012. Původně jsme prodávali dárkové certifikáty na pobyty. Po nějaké době jsme ale zjistili, že 60 % klientů si kupuje dárkový certifikát pro sebe sama. Rozhodli jsme se tedy změnit naši strategii a začali jsme zprostředkovávat zážitkové pobyty. 


A kdo tedy jsme? Alena studovala na Vysoké škole hotelové v Praze a Renáta pracovala jedenáct let na manažerské pozici v hotelu prestižní francouzské sítě. Máme tedy bohaté zkušenosti i potřebné znalosti :) Milujeme cestování, dobré jídlo a rády poznáváme nová místa. Naše práce nás baví a naplňuje a snažíme se, aby to bylo vidět. 


Jak objednáte pobyt?

Vyberete si pobyt, kliknete na butonek "Odeslat poptávku" a vyplníte formulář. Po odeslání objednávky ověříme vámi požadovaný termín pobytu a budeme vás kontaktovat. Po vašem potvrzení budeme pro vás termín pobytu rezervovat závazně. Poté budete kontaktováni přímo hotelem.

Pokud neradi vyplňujete formuláře, rádi byste se zeptali na dodatečné informace nebo potřebujete poradit s výběrem pobytu, neváhejte nás kontaktovat telefonicky: +420 739 045 661


Další možností je "Koupit jako dárek", kdy vyplníte jednoduchý formulář a poté vás bude kontaktovat hotel, abyste se domluvili na detailech dárkového certifikátu.