Wellness prodloužený víkend v lázních

Pobyt zahrnuje:

  • 3x ubytování v pokoji s vlastním sociálním zařízením, televizí, ledničkou a telefonem 
  • 3x polopenze (snídaně a večeře)
  • 2x základní vstup do Wellness centra Konstantin na 1,5 hodiny (relaxační bazén s příjemně vyhřátou vodou 28 - 32°C, vířivky, Kneippovy chodníčky, aroma sauna, finská sauna, parní lázeň, kavárna s občerstvením, klidová zóna pro váš odpočinek a fitness centrum)
  • 1x relaxační koupel
  • 1x smyslová masáž částečná se zábalem 
    Bonus:
  • wellness terapie ve Wellness centru od pondělí do čtvrtka s 20% slevou
  • vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek 

Poznámka:

Oběd je možné dokoupit za 170,- Kč. 

Lázeňský poplatek není zahrnutý v ceně a jeho výše je dána platneou vyhláškou obce Konstantinovy Lázně. Hradí se při nástupu na recepci - osvobozeny jsou osoby nevidomé, bezmocné, držitelé ZTP/P, včetně jejich průvodců, osoby mladší 18 let a osoby starší 70 let.

UBYTOVÁNÍ za stejnou cenu je dle volných kapacit možné také v DALŠÍCH LÁZEŇSKÝCH DOMECH:

Lázeňský hotel Jirásek: Budova se 4 jednolůžkovými a 24 dvoulůžkovými pokoji je vybavena recepcí, otevřenou denně od 7 do 19 hodin. K dispozici je restaurace s kavárnou a terasou, rehabilitační bazén a půjčovna jízdních kol a holí pro Nordic Walking. Bezbariérový přístup, výtah a salónek s internetovým Wi-Fi připojením jsou samozřejmostí. Počítač s  pevným připojením na internet se nachází vedle recepce. Hosté ubytovaní v tomto hotelu jsou stravováni přímo v restauraci lázeňského hotelu Jirásek. Parkovací místra jsou bezprostředně vedle hotelu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou a telefonem. Část pokojů má balkon.

Lázeňský penzion Palacký: Penzion s 16 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského hotelu Jirásek. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wi-fi.

Lázeňský penzion Purkyně: Penzion s 12 dvoulůžkovými, nově zrekonstruovanými pokoji, najdete vedle lázeňského penzionu Palacký. Jeho hosté mají tedy velmi blízko služby recepce, bazén, restauraci a kavárnu lázeňského hotelu Jirásek. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wifi.

Lázeňský penzion Mánes: Budova s 11 jednolůžkovými a 11 dvoulůžkovými pokoji se nachází velmi blízko centra města a léčebného domu Prusík. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, televizí, ledničkou, telefonem a wi-fi. Parkovat je možné vedle lázeňského domu.

Lázeňský penzion Marie: Penzion s 20 jednolůžkovými a 4 dvoulůžkovými pokoji leží na okraji lázeňského parku, 200 m od léčebného domu Prusík. Jeho součástí je tělocvična, cvičná ergometrie a masérské služby. V této budově se také nachází lázeňská laboratoř. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, televizí, rádiem a telefonem.

Lázeňský penzion Mír: Ubytování v této budově s 8 jednolůžkovými a 5 dvoulůžkovými pokoji je vhodné i pro skupiny. Pokoje jsou bez příslušenství. Společné sprchy a WC. Část pokojů je s balkonem.

Lázeňský penzion Praha: Penzion s 18 jednolůžkovými a 1 dvoulůžkovým pokojem je vhodný pro jednotlivce i skupiny. Pokoje jsou bez příslušenství, sprchy a WC společné. V budově je k dispozici společenská místnost s televizí.