Design Hotel Romantick

K Bertě 183 / Třeboň / Jižní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Design Hotel Romantick se nachází 300 metrů od centrálního historického Masarykova náměstí v Třeboni a nabízí příjemné ubytování v květinových pokojích, jejichž originální design je inspirován květinami jihočeských luk a zahrádek. Čeká na vás rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby.

UBYTOVÁNÍ
Design Hotel Romantick nabízí komfortní pokoje v originálním stylu inspirovaném květinami z jihočeských luk a zahrádek.
Vybavení pokojů: prostorná koupelna s podlahovým topením, sprcha nebo vana, WC, možnost připojení na internet, telefon s přímou volbou, podlahové vytápění, satelitní TV. Superior pokoje jsou navíc vybaveny vysoušečem vlasů a květinovou hotelovou kosmetikou.

V Design hotelu Romantick se nachází celkem 7 dvoulůžkových pokojů Superior (2 z nich mají vlastní terasu s výhledem na třeboňské louky):

  • Hortensie - s terasou, klimatizací a výhledem na centrum Třeboně. Sprchový kout.
  • Magnolie - s terasou, perličkovou vanou, klimatizací, obývacím koutem. Perličková vana.
  • Fialka - prostorný luxusní pokoj s obývací částí, výhled na centrum Třeboně. Sprchový kout.
  • Konvalinka - prostorný klidný pokoj s pohovkou, výhled na centrum Třeboně. Perličková vana.
  • Vlčí mák - pokoj v oblouku. Perličková vana.
  • Pivoňka - prostorný luxusní pokoj s obývací částí, výhled na centrum Třeboně. Sprchový kout.
  • Pampeliška - pokoj v oblouku. Perličková vana.

Dále je Vám k dispozici 8 dvoulůžkových pokojů Klasik: Narcis, Růže šípková, Sasanka, Maceška, Kohoutek luční, Sedmikráska, Hyacint a Lilie zlatohlavá, a 9 jednolůžkových / dvoulůžkových mini pokojů: Petrklíč, Jetel, Leknín, Chrpa, Šafrán, Mateřídouška, Astra, Levandule, Tulipán. Šířka dvoulůžkové postele v těchto pokojích je 140 cm. Poslední tři jmenované pokoje mají terasu.

GASTRONOMIE
První řízková restaurace na jihu Čech Kopretina připravuje chuťově čistá jídla z kvalitních čerstvých nemražených surovin. Její specialitou jsou řízkové pochoutky, tuto oblíbenou českou klasiku si zde můžete objednat na spousty způsobů.

WELLNESS
Relax zóna Slunečnice: Vyhřát se můžete ve finské sauně, kde jsou používány kvalitní bylinkové nálevy, které provoní celou saunu i vaši kůži, a svaly můžete uvolnit ve vířivce s vodou ohřívanou na 33 stupňů. Profesinální maséři zregenerují vaše unavené tělo, prohřejí zábaly, pročistí peelingy.

DALŠÍ SLUŽBY
Hotelové parkoviště je střežené kamerovým systémem, wi-fi připojení naleznete ve všech hotelových prostorách.

Eco-friendly: Hotel využívá vody pouze z vlastního podzemního vrtu, která splňuje parametry kojenecké vody. Díky poloze hotelu v třeboňské pánvi působí voda pozitivně na pohybové ústrojí. Voda je ohřívána energií využitou z kolektoru slunečního záření na střeše hotelu. Kartový systém v pokojích zabraňuje plýtvání elektřiny a samozřejmostí je třídění odpadu.