Beltine forest hotel

Ostravice 0386 / Ostravice / Severní Morava

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Hotel, který prošel nákladnou rekonstrukcí a byl znovuotevřen v roce 2010, leží v samotném srdci moravskoslezských Beskyd. Nádherná a čistá příroda Beskyd ho nejen obklopuje, ale velmi citlivě zasahuje i do všech jeho částí.

UBYTOVÁNÍ
Celý resort disponuje 36 komfortně zařízenými hotelovými pokoji a 10 zahradními apartmány.

Každému z luxusně vybavených pokojů byl vtisknut elegantní design, který symbolizuje spojení s přírodou. Byly použity tlumené barvy a přírodní materiály; na zdi každého pokoje se rozpíná umělecky ztvárněný strom. Postele jsou vyrobeny z masivního dřeva a vybaveny kvalitní matrací. Dále zde najdete sociální zařízení, TV, minibar, hotelový trezor, telefon s přímou volbou, wifi, pohodlné župany, ručníky a přírodní koupelnovou kosmetiku.

Zahradní apartmány nabízejí dva pokoje: obývací pokoj (jehož součástí je proutěné dvojlůžko, TV, stolek a křesílka) a dvoulůžkový pokoj (kde se nachází druhé proutěné dvojlůžko a skříň). Apartmány jsou zařízeny v hravém a pozitivním designu. Samozřejmostí je sociální zařízení s masážním sprchovým koutem a terasa při vchodu do apartmánu. K vybavení dále náleží minibar, telefon s přímou volbou, wifi, ručníky a kosmetika.

Honeymoon garden - tento líbánkový apartmán je patrový - v prvním podlaží se nachází obývací pokoj a koupelna, ve druhém manželská postel, vířivka a sociální zařízení.

GASTRONOMIE
Prosklená panoramatická hotelová restaurace s letní terasou nabízí úchvatný výhled do údolí, jemuž dominuje nejvyšší hora Beskyd, Lysá hora. V kuchyni je velký důraz kladen na čerstvost a kvalitu používaných surovin. Na své si přijdou jak milovníci masových či rybích pokrmů, tak i bezmasých jídel. Součástí restaurace je také hotelový dětský koutek. Snídaně probíhá formou bohatého rautu. Obědy a večeře si můžete vybrat z a´la carte, popřípadě k večeři je nabízeno každý večer nové vícechodové menu.

Večerní posezení si můžete užít v nočním Lounge baru v suterénu hotelu. Potěší vás 52 míchaných drinků, z nichž každý je svým způsobem výjimečný už třeba tím, že je připravován z vlastnoručně vyrobených sirupů.

Restaurace Koliba situovaná 100 metrů pod hotelem vyniká horalskou kuchyní s pokrmy upravovanými na ohni.

WELLNESS & SPA
V hotelovém wellness & spa si můžete vychutnat pravou oázu klidu a nechat odpočinout všechny smysly. Je to místo, které vás omladí a nabije pozitivní energií. Naleznete zde vyhřívaný vnitřní bazén o velikosti 9 x 5 m s perličkovou lavicí a masážními tryskami, parní saunu 45°C, finskou saunu do 95°C, tepidárium (mírné a šetrné prohřátí celého těla), Kneippovy lázně, hydromasážní vanu s chromoterapií a v letních měsících vyhřívaný venkovní bazén 8 x 25 m. Vstup do wellness a spa centra mají hosté ubytovaní v hotelových pokojích zdarma.
Podkrovní Chill-out s širokou nabídkou masáží, zábalů a tělových rituálů poskytuje příjemný, s přírodou spjatý, prostor k odpočinku a relaxaci.

SPORT
K zapůjčení jsou horská kola či hole pro nordic walking a pokud patříte k hráčům golfu, doporučujeme dvě vyhlášená golfová hřiště v Ostravici a na Čeladné, kam vám hotel zajistí transfer.

DALŠÍ SLUŽBY
Kromě pokojového servisu a kancelářského zázemí můžete využít čistírnu oděvů nebo ruční mytí aut. K dispozici je dále hotelové taxi (8-místný mikrobus), které vás pohodlně dopraví tam, kam budete potřebovat.