Hotel Podhrad

Náměstí Čsl. armády 30 / Hluboká nad Vltavou / Jižní Čechy

Nabízené pobyty Zobrazit mapu

HOTEL A LOKALITA
Hotel Podhrad**** byl otevřen v roce 2006 a poslední rekonstrukce byla dokončena v roce 2009. Hotel se nachází přímo pod novogotickým zámkem Hluboká, zasazeném v rozlehlém anglickém parku. Malebná jihočeská krajina je bohatá na lesy, rybníky i statky. Depandance Knížecí Dvůr**** v sousedství hotelu vznikla v objektu, který byl postaven na cestě k hlubockému zámku podle návrhu vídeňského architekta Franze Beera v místě původního podhradského dvora. V objektu Knížecího Dvora je možné navštívit místní galerii, kde jsou prezentována díla současných renomovaných výtvarníků.

UBYTOVÁNÍ
Hotel Podhrad a depandance Knížecí dvůr nabízí ubytování v 70 pokojích (včetně jednoho pokoje pro handicapované) a 4 luxusních apartmá. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a svým stylovým vybavením zcela odpovídají standardům čtyřhvězdičkového hotelu - koupelna s vanou či sprchou, WC, fén, trezor, minibar, telefon, TV se satelitem, připojení na internet prostředníctvem Wi-Fi. Depandance Knížecí Dvůr nabízí stejnou úroveň ubytování jako hotel Podhrad a nachází se jen několik kroků od hlavní budovy hotelu, ve které naleznete recepci, restauraci, wellness a další doprovodné služby.

GASTRONOMIE
Stylová klimatizovaná restaurace nabízí to nejlepší z tuzemské kuchyně. Pravidelně zde najdete sezónní nabídky specialit vycházejících z lidových kulinářských tradic. Kvalitní gastronomii doplňuje široký výběr především francouzských a moravských vín. Restaurace byla doporučena znalci v Maurerově výběru pro rok 2012. Za příznivého počasí můžete využít posezení na 2 venkovních terasách. Jedna před hotelem s výhledem na historický kostel v centru města a druhá v atriu v prvním patře.

WELLNESS
Relaxační a wellness centrum nabízí saunu, infrasaunu, vířivku a bazén 2,5 x 5 m s protiproudem. K dispozici jsou vám také klasické či exotické masáže a kosmetické služby.

DALŠÍ SLUŽBY
Parkování na monitorovaném parkovišti zdarma, připojení k internetu zdarma. Hotel Podhrad je vítězem prestižní soutěže Czech hotel Awards 2013 pro Jihočeský kraj.